SMS Meteo Kamera
SMS Meteo Kamera
Władysław Taranek

Władysław Taranek

Kierownik Szkolenia (Head of Training - HT) oraz Szef Instruktorów (Chief of Flying Instructors -- CFI). Instruktor szybowcowy i samolotowy. Były szef wyszkolenia Aeroklubu Ziemi Lubuskiej (1973-1974). Pilot - kapitan PLL LOT w latach 1973 -1993 na samolotach Tu 134 i Ił 62. Nalot ogólny 9000h.

Leonadr Kossiński

Leonadr Kossiński

Szef Wyszkolenia AZL. Pilot szybowcowy, samolotowy, śmigłowcowy i balonowy. Skoczek instruktor spadochronowy. Instruktor samolotowy - egzaminator państwowy LKE. Pilot Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Nalot ogólny na samolotach, śmigłowcach i szybowcach - 7500h. I jeszcze kilkadziesiąt godzin na balonach.

Leszek Drygasiewicz

Pilot, instruktor szybowcowy i samolotowy. Egzaminator państwowy LKE. W latach 1978-1995 pełnił funkcję Szefa Wyszkolenia AZL. Pilot samolotu gaśniczego. Nalot ogólny 8000h.

Paweł Hołyś

Pilot, instruktor szybowcowy i samolotowy. Egzaminator państwowy LKE PL(G). Fotograf lotniczy współpracujący m.in. z Przeglądem Lotniczym i Skrzydlatą Polską. Nalot ogólny 2800h.

Jędrzej Wiler

Jędrzej Wiler

Pilot szybowcowy, śmigłowcowy, instruktor samolotowy. Członek Śmigłowcowej Kadry Narodowej. Nalot ogólny 2000h.

Dominik Punda

Wychowanek Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Pilot instruktor samolotowy liniowy i szybowcowy. Kapitan na Saab 340 i F/O na Airbus A320. CRI & IRI. Wykładowca przedmiotów Prawo lotnicze i Procedury Operacyjne w ośrodkach szkolenia lotniczego w calej Polsce. Nalot ogólny ponad 5000h. Trzykrotnie przeleciał Atlantyk małym samolotem. Czeka na okazję, aby to zrobić po raz kolejny.

Piotr Ożóg

Wychowanek Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Pilot instruktor samolotowy i szybowcowy. Kapitan na samolotach ATR 42/72. Miłośnik rowerów i starych szybowców. Nalot ogólny ponad 4000h. Marzy o Volvo XC70 z bagażnikiem na rowery.

Jerzy Wróbel

Jerzy Wróbel

Pilot instruktor śmigłowcowy i samolotowy. Szef szkolenia HT śmigłowcowego w Ośrodku Szkolenia Lotniczego AZL.